    CRH-PHP25
    In stock
    Stock Code
    CRH-PHP25
    CRH 25mm Packer Handy Pack
    Colour: White
    Material: Polyethylene
    Add to Favourites
    Download
    Additional Information
    A selection of 25mm Packers handy for the back of the van. Pack includes; 4 x 40mm x 100mm, 1 x 60mm x 150mm, 1 x 80mm x 200mm.
    Related Products
    1. CRH-PHP10
      CRH 10mm Packer Handy Pack